Konec služby Call of Duty: Elite?

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (7 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vývojáři z Activisionu vyzradili, že tento pátek(28.2.) má být ukončena prémiová služba Call of Duty: Elite. Tato služba je především pro nejrůznější sledování statistik a využívání klanových nástrojů. Prémiovou službu využívalo více než 10 milionů hráčů Modern Warfare 3 a Black Ops 2.

elitefi-game0-img213230

Pokud si kladete otázku, proč nadchází konec této služby, tak pro vás máme vysvětlení.
Elite se postupně přetváří v jednotnou aplikace pro Android, iOS a Windows Phone. Aplikace bude zastupovat všechny předchozí funkce, takže se můžeme dočkat rozšiřování nabídky možností.

Oficiální stránky Call of Duty: Elite mají svůj seznam často kladených otázek, kde se podrobně dozvíte, co znamená ukončení služby pro nastávající uživatele.

V podstatě to nic neznamená, Activision totiž všechny přesune do aplikace, a to včetně věcí jako je odznáček „zakladatele“ Elite.
Samozřejmě nezaniknou ani klany, pro které si Activision přichystal také hlubší možnosti správy a celkové zpříjemnění práce všech leaderů clanu, ale také obyčejných členů.
Dokonce nepřijdete ani o vlastní herní videa – pokud jste svůj Youtube kanál propojili s Elite účtem, videa budou uploadována, v případě že jste tak neudělali naleznete videa na /360CODBlackOps2 a /PS3CODBlackOps2.

call-of-duty-elite

Bonusem pro vás je, že všichni kdo se přihlásili do Elite i po Novém roce, budou moci využívat Double XP eventu v Call of Duty: Ghost. To je také lákavé pro uživatele, aby si stáhli aplikaci a sžili se s novým prostředím.

Zdroj: tog-games.eu

FreyMaalogo

Leave a reply