Kingdom Come: Deliverance, nejlepší česká hra?

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

České vývojářské studio pod názvem Warhorse a pod vedením Dana Vávry, nám představilo novou hru, pod názvem Kingdom Come: Deliverance. Tato hra by měla obsahovat to nejlepší z her jako je Skyrim, Mount & Blade a mnoho dalších. Co ve hře můžete dělat ? Hra se má odehrávat ve středověku a to na území Českého království. Hra bude mít nelineární příběh, který si budete moc „tvořit“ dle sebe. Příběh se má totiž rozvíjet podle toho co například uděláte. Dám příklad, Pokud vydrancujete něčí statek, příběh se přizpůsobí a lidé z toho statku po vás například půjdou nebo něco na ten způsob.

KD C Del

Zdroj: kingdom-come.cz

Podle všeho budete při komunikaci s NPC moci vybírat, co vlastně řeknete. Také prý bude možné se i seznamovat s dámami a utvářet s nimi milostný vztah, nadále si budete moc ukovat vlastní meč, nebo lovit divou zvěř a mnoho dalších velice zajímavých věci.

Dle mého názoru bude tato hra velice oblíbená a to už jen z důvodu realistického prostředí, pohledu z první osoby při hospodských potyčkách nebo velkých bitvách, nelineárního příběhu který budete moc rozvíjet dle sebe a hlavně díky velice dobře vypadající grafice hry. Tato hra mě velice zaujala a proto jí dávám 10 bodu z 10!

Klíčová slova:  , ,

Leave a reply